८ आश्विन २०८०, सोमबार

युवा संगठन कञ्चनपुरद्वारा बृद्धाआश्रममा वृक्षारोपण

0

कञ्चनपुर : नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी निकट युवा संगठन नेपाल कञ्चनपुर जिल्ला समितिले वृक्षारोपण गरेको छ । शनिबार संगठनको आयोजनामा जिल्लाको बेदकोट नगरपालिका ७/८ मा रहेको श्री बैजनाथ धाम जेष्ठ नागरिक सेवा केन्द्रको परिसरमा फलफूलका बोट रोपेको हो ।

वातावरणीय पर्यावरणको सन्तुलन कायम राख्न र युवाहरुमा सकारात्मक सोचको प्रवाह गर्न वृक्षारोपण कार्य गरिएको युवा संगठन कञ्चनपुरका अध्यक्ष भरत सीले बताए । पछिल्लो समय युवा जमात नराम्रा कुलतमा फसिरहेको बेला समग्र युवा जगतलाई समाज सेवा र देशभक्तिको भावना पैदा गर्न आफ्नो संगठनले यस्ता खाले सामाजिक अभियान गरिरहेको उनको भनाइ छ । यस अगाडि पनि युवा संगठनले लागू औषध सेवन विरुद्धको अभियान सञ्चालन गरेको थियो ।

वृक्षारोपण कार्यक्रममा नेकपा जिल्ला इन्चार्ज विराट सी, अखिल (क्रान्तिकारी) केन्द्रीय सचिव प्रकाश सी, युवा संगठन महाकाली ब्युरो इन्चार्ज हर्क सी , अखिल (क्रान्तिकारी) महाकाली ब्युरो इन्चार्ज शंकर सी, केन्द्रीय सदस्य ललित सी, अखिल (क्रान्तिकारी) कञ्चनपुर संयोजक अनिल सी लगायत अन्य नेता कार्यकर्ताहरुको सहभागिता रहेको जनाइएको छ ।


प्रतिक्रिया दिनुहोस्

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ । आवश्यक फिल्डहरु* चिन्ह लगाइएका छन् ।